Салон елітного текстилю
+38(067) 910-77-88 +38(067) 910-88-00 з 11.00 до 19.00

Блог

Статті по темі:
Статті по темі: Статті по темі:
Підбираємо якісну постільну білизну: як правильно вибрати простирадло
30.11.2017

Повноцінний сон - це запорука гарного самопочуття і ранкової бадьорості. Щоб ваш нічний відпочинок був саме таким, слід підібрати постільну білизну, подушки та матрац, повністю відповідають потребам вашого організму. У цій статті ми розглянемо, як вибрати простирадло, яка забезпечить комфортний сон, і на які характеристики варто звернути увагу в першу чергу.

Читати
Як створити потрібну атмосферу в спальні
30.11.2017

Спальня - це те місце, яке по праву можна назвати серцем будинку. І атмосфера в ній безпосередньо впливає не тільки на якість сну, а й на настрій, а також гармонію інтимних відносин. Кольори, візерунки і тип матеріалів формують цілісний образ кімнати, який здатний викликати у людини певні емоції. Для більшості людей найбільше значення має візуальна інформація, тобто отримана через зір. Правильно підібравши колір постільної білизни, ви зможете насолоджуватися міцним сном, приємною релаксацією, бадьорістю або вогнем пристрасті, коли самі того забажаєте. Давайте ж розглянемо, які кольори нам потрібно використовувати, щоб створювати ту чи іншу атмосферу в спальні.

Читати
Гірко: як вибрати подарунок на весілля
30.11.2017

Дізнавшись, що близькі і дорогі люди вирішили одружитися, багато буквально впадають в паніку, розмірковуючи, що ж піднести в подарунок молодятам. Звичайно, складно переоцінити важливість даної події в житті молодої пари, тому варто подбати про те, щоб ваш презент не тільки було дуже приємно отримати, але і щоб він ідеально підходив до випадку і був корисним. У цій статті ми постараємося розібратися, який же все-таки вибрати подарунок на весілля, щоб він найкращим чином висловив ваші теплі почуття по відношенню до молодят і обов'язково їм запам'ятався.
 

Читати
Збираємося до бані: що взяти з собою?
24.11.2017

Отже, ви вже прийняли рішення сходити в лазню або сауну і передчуваєте, як приємно проведете час і оздоровитесь. Справа залишилася за малим: зібрати всі необхідні речі, щоб перебування в парній було максимально комфортним і корисним. У цій статті ми розглянемо список того, що потрібно взяти з собою в лазню, щоб ви нічого не забули. Адже, погодьтеся, відсутність рушники або мочалки здатне неабияк зіпсувати задоволення від банних процедур.

Читати