Салон елітного текстилю

Капці

Наш елітний бренд турецького домашнього текстилю знає, що покидаючи вранці ваше улюблену ліжко, яке покриває постільна білизна з сатину Gul Guler, ви взуває капці. І коли ви повертаєтеся ввечері додому, вас знову зустрічають капці і коли виходите з ванної одіваете махровий халат перша думка, а де ж тапочки.

Затишні махрові капці - це символ домашнього тепла. Взувши їх, можна розслабитися і відпочити від турбот метушливого дня, насолоджуючись м'якістю і ніжністю натуральної бавовни. Якщо ви хочете порадувати цим комфортом і натуральністю свого чоловіка то обов'язково варто придбати не тільки чоловічий махровий халат але і тапочки до нього.

Банні тапочки

Капці для лазні

Банні капці відмінно вбирають вологу, зберігають тепло і дозволяють шкірі дихати. Тому в них ви будете почувати себе максимально комфортно. Капці для лазні незамінні і вдома, так як після прийому душу або ванни так хочеться подовше зберегти відчуття розслабленості, затишку і релаксу.

Капці для сауни

М'які махрові капці можна використовувати і як капці для сауни, адже вони мають натуральний склад і приємні до тіла. Під час розпарювання шкіра стає особливо чутливою і сприйнятливою до подразників, тому капці із 100% бавовни припадуть найкраще.

Тапочки для лазні