Салон елітного текстилю

Рушник для хрещення

Рушник для хрещення призначений найменшим діткам. Саме тому воно повинно бути дуже м'яким, ніжним на дотик і повністю безпечним для здоров'я чутливої шкіри. Наші рушники для хрещення з 100% натурального, екологічно чистої бавовни, приємного тілу. Це допоможе уникнути появи роздратування та алергії.

Крижма для хрещення дитини

Цей красивий текстиль - головний атрибут обряду хрещення. Для малюка і його батьків крижма повинна бути не тільки натуральною, але і красивою. Спокійні м'які пастельні кольори з розкішним декором ідеально підкреслити важливість урочистого моменту. І для цього необхідно купити крижму махрову

Крижма махрова тепла

Часто хрещення проводиться в холодну пору року. У церкві не завжди є гарне опалення і малюкові може бути холодно. Чи захистить дитину від переохолодження крижма махрова. Щільна махра зберігає тепло, проводить повітря і невагомою хмаринкою оточує дитину. Саме тому якісного крижма повинна бути тільки з натуральних матеріалів. Крижму купити таку можна в Гюль Гюлер.

Рушник для хрестин в інтернет-магазині “Home Comfort”

Вибираючи рушник на хрещення, варто звертати увагу не тільки на його склад. Важливим є також і дизайн хрестильного рушника. Текстиль, оброблений мереживом і виконаний в м'яких пастельних тонах, додасть церковному таїнства хрещення урочистий характер. Крім того, рушник на хрестини, окроплення святою водою, стає для дитини оберегом. А щоб він довше прослужив і не втратив зовнішній вигляд, віддавайте перевагу високоякісним рушникам для хрещення з високою щільністю махорки.

Купити рушник для хрещення Gul Guler

Вибрати та придбати хрестильні рушники ви можете в нашому інтернет-магазині. Наші менеджери з радістю проконсультують вас і допоможуть підібрати рушник на хрещення. Якщо вам складно вибрати рушник для хрещення дитини на сайті, ми доставимо товари на вибір, щоб ви могли ознайомитися з ними в живу. Тоді ви зможете крижми для хрещення купити красиві і безпечні для малюка.