Салон елітного текстилю

Простирадла

Вивчаємо критерії ідеального елітного простирадла

Навіть не технолог текстильної промисловості чи покоївка зі стажем, а будь-яка жінка скаже, що з постільного комплекту найшвидше зношується простирадло. На цю частину припадає найбільше навантаження. Уві сні людина перевертається, ковзає і змінює своє положення понад 40 разів. І навіть супер якісний матеріал не витримає таких випробувань. Тому ідеальним рішенням стануть запасні простирадла. Купити в Києві їх можна на сайті «Home Comfort» відразу в двох трендових відтінках: кремовий і припудрений рожевий. Такі простирадла ідіально підійдуть до будь-якої постільної білизни з сатину євро розміру.

Єлітні білі простирадла з сатину Gul Guler

Гіпоалергенні простирадла євро преміум якості Gul Guler: надлишки або необхідність для нормального сну?

Виявляється, що простирадло – не просто елемент постільного набору, але і захисник. Воно оберігає ніжну шкіру всього тіла від грубого покриття матрацу або диванної оббивки. Але на цьому функції простирадла євро розміру не закінчуються. Воно вбирає піт, який виділяється уві сні, охолоджує спальне місце у спеку і зігріває взимку. Через те, що євро простирадло контактує зі шкірою всього тіла одночасно, важливий матеріал, з якого воно виготовлене. Синтетика – поганий варіант.

Ненатуральні матеріали при рухах уві сні між шкірою, волоссям і тканиною створюють статичну електрику. Ми відчуваємо її, як поколювання невеликими розрядами струму.

Неприємні відчуття:

  • знижують якість відпочинку. Через постійне подразнення людина поверхнево спить, не отримує повноцінного глибокого сну. Вже через це варто купити простирадло;
  • ушкоджують шкіру. Через розряди статичного струму шкірні покриви починають посилено виділяти шкірне сало і піт, або навпаки, припиняють їх синтезувати. Тому потрібен натуральна невагома бавовна без синтетичних домішок, тобто гіпоалергенний матеріал. Тканина простирадел Гюль Гюлер – 100% бавовна з сатиновим плетінням. Це оптимальне поєднання гіпоалергенності, красивого шовкового блиску, ціни.

Купити сатинове простирадло такої найвищої якості, забарвлену французькими текстильними пігментами з дерматологічним контролем євро якості, можна на сайті «Home Comfort».

Купити простирадло сатин євро розміру

Якщо про матеріал поговорили, то тепер обговоримо розмір. Гюль Гюлер пропонує простирадла 275х275 см. Це не 250 * 250см або 2 * 2м. Це стандарт, витриманий до сантиметра. Який ідеально підходить до комплектів постільної білизни Gul Guler. Таких розмірів більш, ніж достатньо, щоб заправити за матрац або спустити багатими, густими складками до підлоги.

Цікаво: Психологи помітили, що заправляють простирадла раціональні особи, практичні, що твердо стоять на ногах. Любителі вільних країв і складок - творчі особистості з креативним мисленням.

Якщо втомилися вночі поправляти простирадло, кожен раз прокидатися на голому матраці, то спробуйте євро розмір від Гюль Гюлер. Його вистачить для застилання великого двоспального ліжка та й ще залишиться пристойно на кожен край.

Купити велике простирадло Gul Guler

Євро простирадло купити в Києві інтернет-магазині «Home Comfort»

Купити сатинове простирадло від оригінального виробника в брендовій упаковці і з безкоштовною доставкою – не фантастика. Всім клієнтам «Home Comfort» надається така можливість. Поповнюйте свій набір текстилю для сну гігантськими простирадлами євро розміру ніжно-рожевого або універсального кремового відтінку. Тканина високої щільності (210 бавовняних ниток на 1 кв. см) не просвічує, крізь неї не видно покриття матраца, дивана або іншого спального місця. Підсумувавши переваги постільної білизни, отримуємо: великі габарити, натуральність, шовковистий блиск, практичність, красу. І все це про євро простирадла від Гюль Гюлер.