Салон елітного текстилю

Постільна білизна Fiore (Євро)

Артикул : 0308 В наявності
Виробник: Home Sweet Home (Turkey)
Комплект: Євро
Наволочка: 2 штуки 50 х 70
Простирадло: 240 х 260
Підковдра: 200 х 220 см
Колір: Різнокольоровий
матеріал: Ранфорс
Дизайн: Квітковий принт
Упаковка: Фірмова
Бренд: Home Sweet Home
2 320 грн.
Порівняння
Бажання
Шопінг онлайн і ніякого ризику:

Безкоштовна доставка по всій Україні при замовленні від 3000 грн

Оплата готівкою або карткою

Огляд замовлення до оплати

По м.Києву кур'єр може привезти 2 товари на вибір

Опис переваг товару

Постельное белье Fiore  – Двуспальный комплект выполнен из качественного Ранфорса (100% хлопка). 
Сам комплект разноцветный, но имеет основной белый базовый цвет, украшен нежными цветами сиреневого и розового цвета.
 В комплект входит Пододеяльник - (200-220 см), простыня (240-260 см) и 2 шт наволочки (50-70 см).
Простыня в комплекте  белого цвета с мелкими цветами по всему полотну , а пододеяльник украшен цветами более крупнее . Наволочки на подушке так же завершают дизайн цветочным принтом в тон пододеяльника. 
Насыщенность оттенков идеально сочетается с хлопковым блеском полотна. Переплетение нитей дарит ошеломляющую игру цветов и оттенков. При этом ранфорс мягкий для глаз, не раздражает и деликатный к коже. За счет натурального состава (100% хлопок) материал обладает повышенной гигроскопичностью, отлично дышит. А значит, что сон на постельном белье Fiore будет не только красивым, но и комфортным. Ранфорс отлично впитывает влагу, охлаждает в зной и согревает в непогоду. В отличие от других тканей ранфорс не скользит, не липнет к телу.
 Fiore двуспальный комплект прост в уходе. Он легко переносит машинную стирку и глажку с обеих сторон. При этом яркость принта, насыщенность цвета, плотность полотна (180 нитей на 1 см кв.) сохраняется даже после 300 сеансов стирки. А значит постельное белье Fiore несколько сезонов, а то и лет будет радовать вас красотой, и стойкостью внешнего вида. Над созданием дизайна трудились  дизайнеры от известного элитного бренда Home sweet Home. Поэтому текстиль для сна получился эксклюзивным и необычным. Чтобы убедиться в этом, достаточно заказать набор и получить его в подарочной упаковке.
Постільна білизна Fiore - Двоспальний комплект виконаний з якісного ранфорса (100% бавовни).
 Сам комплект різнокольоровий, але має основний білий базовий колір, прикрашений ніжними кольорами бузкового і рожевого кольору.
 У комплект входить Підковдра - (200-220 см), простирадло (240-260 см) і 2 шт наволочки (50-70 см).
Простирадло в комплекті білого кольору з дрібними квітами по всьому полотну, а підодіяльник прикрашений квітами більш крупніше. Наволочки на подушки так само завершують дизайн квітковим принтом в тон підодіяльника.
Насиченість відтінків ідеально поєднується з бавовняним блиском полотна. Переплетення ниток дарує приголомшливу гру кольорів і відтінків. При цьому ранфорс м'який для очей, не дратує і делікатний до шкіри. За рахунок натурального складу (100% бавовна) матеріал має підвищену гігроскопічність, відмінно дихає. А значить, що сон на постільній білизні Fiore буде не тільки красивим, але і комфортним. Ранфорс відмінно вбирає вологу, охолоджує в спеку і зігріває в негоду. На відміну від інших тканин ранфорс не ковзає, не липне до тіла.
 Fiore двоспальний комплект простий в догляді. Він легко переносить машинне прання і прасування з обох сторін. При цьому яскравість принта, насиченість кольору, щільність полотна (180 ниток на 1 см кв.) Зберігається навіть після 300 сеансів прання. А значить постільна білизна Fiore кілька сезонів, а то і років буде радувати вас красою, і стійкістю зовнішнього вигляду. Над створенням дизайну працювали дизайнери від відомого елітного бренду Home sweet Home. Тому текстиль для сну вийшов ексклюзивним і незвичайним. Щоб переконатися в цьому, досить замовити набір і отримати його в подарунковій упаковці.