Салон елітного текстилю

Аромати для автомобіля

Ароматизатори для авто: індивідуальний аромат для транспорту

Сучасні автомобільні ароматизатори кардинально відрізняються від «ялинок-пахучек». Творіння іспанського парфумерного бренду Boles dOlor вражають гармонійним букетом, стильним флаконом і економним використанням. Кращі ароматизатори для автомобіля на сайті «Home Comfort» представлені для будь-якого сезону і відповідають сучасним тенденціями. Тому любителі стриманої класики або супермодних ароматів знайдуть щось для себе з багатої палітри.

Автомобільні ароматизатори Boles dOlor купити в Україні

Аромат для автомобіля здатний:

  • освіжати повітря в салоні легковика, мікроавтобуса представницького класу;
  • заглушити запахи бензину, газу, гуми, пластикових деталей, розпеченого асфальту в літню пору та інших ароматів-супутників автомобільного руху. Аромати в машину перебивають сторонні, неприємні подразники, заповнюючи салон свіжим, ненав'язливим, стійким парфумом;
  • підняти настрій, розслабити або сконцентрувати. Залежно від мети поїздки пропонуємо автомобільні ароматизатори купити на основі деревних, хвойних, цитрусових та інших ноток.

Цікаво: Якщо попереду довга дорога по місцевості з щільним трафіком, то скористайтеся ароматами для машини на основі цитрусових. Ідеальні запахи лимон і бергамот. А ось від солодкі мандарин і апельсин відкладіть до іншого випадку. Наприклад, для ранкової дороги на роботу.

Найкращі ароматизатори в машину в інтернет-магазині «Home Comfort»

Ароматизатори в машину оптом в Україні від іспанського бренду Boles dOlor – це:

  • унікальний продукт на ринку. Магазин «Home Comfort» представляє оригінальну добірку і найширшу лінійку парфумів закордонного бренду;
  • економічне використання. Ароматизатори для авто оптом чи вроздріб випускаються у вигляді флаконів на 8 мл з концентрованою маслянистою рідиною і спеціальним клапаном. Його вистачає на місяці при щоденному використання;
  • натуральний склад. Для виготовлення ароматизаторів для авто оптом взяті ефірні масла з Європи, Азії та Африки. Парфумерна сировина пройшла міжнародну сертифікацію, вся продукція бренду Boles dOlor виготовляється згідно міжнародних стандартів якості. Тому насолода під час поїздки найкращими ароматизаторами в машину не тільки приємно, але і безпечна;
  • цікаві новинки і колекція парфумів, яка постійно оновлюється. Запахи для автомобіля підібрані для водіїв чоловіків і жінок, молодого покоління і зрілих, які віддають перевагу класиці. З багатої палітри фруктових, пряних, східних, деревних, хвойних і цитрусових ароматизаторів автомобільних кожен підбере собі ідеальний варіант.

Цікаво: Фахівці радять підбирати запахи в залежності від сезону. Зимовий час ідеально для пряних зігріваючих, хвойних ароматів. Літню спеку доповнять цитрусові нотки.

Найкращі ароматизатори в машину від Boles dOlor сайті «Home Comfort»

Жителям столиці пропонуємо відвідати шоурум і вибрати аромат за смаком. Якщо виникнуть проблеми, то ароматизатори автомобільні підберуть залежно від вашого настрою, особистих побажань. Для оптових покупців надані вигідні умови.

Ароматизатори для авто перестали бути дивиною або непотрібним аксесуаром. Тепер це важлива деталь, яка розповідає про статус власника транспортного засобу, його переваги, створює неповторну атмосферу в подорожі або діловій поїздці.